Про компанію

Пару слів про PANDORA/PANDECT

Наша компанія знаходиться на ринку України понад 15 років із 2006 року. За цей час студія захисту завжди відповідала нормам безпеки торгових марок PANDORA, PANDECT. Фахівці компанії завжди вдосконалюють власні навички роботи із сучасними охоронними сигналізаціями «ПАНДОРА», «ПАНДЕКТ».

Студія автобезпеки Agent Car Security спеціалізується на авторській установці сигналізацій торгових марок PANDORA, PANDECT у нестандартних місцях Вашого автомобіля. Ми надаємо 3 роки гарантії на продукцію та роботу.

Agent Car Security цінує час наших клієнтів, тож наші експерти монтують охоронні комплекси за один день.

Як до, так і після монтажу охоронних систем ви отримуйте безкоштовну професійну консультацію щодо експлуатації охоронних систем PANDORA, PANDECT. Також ми надаємо попередню демонстрацію працездатності та ефективності сигналізації ПАНДОРУ І «ПАНДЕКТ».

Чи вважаєте, що ваш автомобіль надійно захищений?

Установка сигналізації – це не означає, що машина буде повністю у безпеці. Справа в тому, що більшість стандартних і виробничих охоронних систем не мають шифрування, або ж є, але вкрай незначне.При спробі відкрити автомобіль спрацьовує автосигналізація, зловмисники за допомогою спеціальних пристроїв перехоплюють сигнал, отримують доступ до вашого транспортного засобу. Штатні сигналізації, встановлені на заводі виробника, не забезпечують захист вашого авто, а сприяють його угону.

Не хочете, щоб ваше авто викрали? Тоді вибирайте автомобільні сигналізації "ПАНДОРА" та "ПАНДЕКТ", представлені на нашому офіційному сайті. Ми надаємо найширший асортимент охоронних комплексів від бюджетного та до преміального сегменту.

Наша особливість – високоякісний захист, незалежно від ціни охоронної автомобільної сигналізації. Звертайтеся прямо зараз, і в найкоротший термін ви отримаєте вичерпну консультацію щодо специфіки роботи з нами.

Чому вибирають нашу компанію?

Ми займаємося сигналізаціями PANDORA&PANDECT досить тривалий час, що гарантує максимально ефективний та якісний монтаж будь-якої складності. Фахівці компанії – професіонали з більш ніж 10-річним досвідом роботи з охоронними комплексами різної складності

Переваги:

 • Досвід роботи у сфері захисту від угону понад 14 років;
 • Сертифікований центр мережі студій автобезпеки Agent Car Security від Agent Trade офіційного дистриб'ютора торгових марок Пандора та Пандекту на території України;
 • механіки нашого центру працюють із широким переліком транспортних засобів, починаючи від базових побутових, закінчуючи автомобілями елітного класу та комерційним транспортом;
 • встановлюємо виключно «офіційні» охоронні системи на машини, а тому гарантуємо найкращу безпеку та доступні ціни;
 • детальна безкоштовна консультація;
 • індивідуальний вибір системи під авто;
 • всі доступні види оплати;
 • головний офіс, магазин, склад та безпосередньо монтажний центр знаходяться за однією адресою – вам не доведеться витрачати дорогоцінний час.

Адреси сертифікованих студій автобезпеки:

 • м. Вишневе, вул. Київська, 2;
 • м. Київ, вул. Н. Трублаїні, 37-В (Відрадний);
 • м. Київ, пров. Куренівський, 15 (Поділ); - головний офіс
 • м. Київ, Харківське шосе, 175 (Лівий берег);
 • м. Одеса, вул. Михайла Грушевського, 15 А (Слобідка).

Телефонуйте прямо зараз, отримайте персональну пропозицію вже сьогодні.